fbpx
גודל לתמונה ראשית של עמוד_פוסט בלוג באתר החברה (1)

על קורס מיתוג מעסיק 2021

זו הגרסה הכי מעודכנת לקורס שהתחיל ב-2019 במתחמי לימוד מפונפנים, עבר ליום זום ב-2020, ונבנה מחדש ל-5 מפגשים בלייב איתי בקבוצה קטנה. בסקר שקיימתי בסוף כל מחזור, 99% ממי שהשתתפו המליצו גם לאחרים. אני מכין הכל על מנת שגם הפעם הנתון הזה לא ישתנה. הכי פרקטי, מקצועי ומעניין שיש. אני בטוח בזה. תנו לי לספר לכם למה:

מחובר, עדכני, חי

הקורונה לא עצרה את ההתקדמות במיתוג מעסיק. אנחנו מרגישים את זה בכל הפרויקטים שהובלנו בשנה האחרונה. בקורס אני מביא את כל מה שעובד לחברות עכשיו עם דוגמאות רלוונטיות. אני לא שומר אצלי כלום ומביא את כל ידע לקורס. המפגש החי מאפשר לנו ללמוד ביחד אחד מן השני תוך שיתוף בדילמות ויצירת מקום לשאלות ושיח.

מובנה, הדוק, מתוזמן

לימודים באונליין יכולים להיות מאתגרים. בקורס החדש פירקתי ובניתי מחדש את מודלות התוכן כך שנשמור על קצב גבוה, עם זמן לשיח והתקדמות רציפה. ההבנייה מביאה לכך שזה לא שאתם ׳זוכרים׳ את השלבים,  אלא ׳מבינים׳ את התהליך. אנחנו מכבדים את הזמן שלכם ונקפיד על זמני המפגשים. 

אסטרטגי, טקטי, פרקטי

אל תתנו למילה אסטרטגיה להפחיד אתכם, בקורס אני מפרק אותה כך שהיא נהיית חלק מהשפה ותוכנית העבודה. אני לא ״מרצה אקדמי״, אני בא מהשטח: בקורס תרגישו מהר מאוד את הטקטיקה הופכת לפרקטיקה עם עושר של דוגמאות, המחשות, טמפלייטים, עזרים, שיעורי בית לייט וגם גירסה אקסטרה למי שרוצה להשקיע. החיים עצמם. 

מחוייב ללמידה שלכם

קרה לכם שקניתם קורס אונליין ולא סיימתם. כאן יש מחויבות. שלי ושלכם. זה קורס חי עם מפגשים אמיתיים שקורים באונליין. לא להגיע זו לא אופציה. אני מתחייב שיהיה לכם קורס משמעותי שיעזור לכם לקפוץ קדימה בעשייה. לא (רק) בידע. אני דואג גם להוסיף שעת ייעוץ 1:1 איתי לכל משתתף בקורס בסיומו על מנת לעזור לך להתניע ולדייק את התהליך בארגון שלך.

מהנה, אנרגטי, השראתי

אני אוהב להדריך ואני אוהב מיתוג מעסיק. ביחד זה בכלל משהו מיוחד עבורי. כל מי שראה אותי מרגיש מיד את התשוקה. אני דואג לכך שכל מפגש יהיה מעניין ומעורר השראה ומחשבה. אני ניזון מהרצון שלכם ללמוד ולהתקדם, ואדביק אתכם בהתלהבות שלי ממיתוג מעסיק.


ההרשמה לקורס נפתחה

המוניטין שלכם כמקום עבודה חשוב מדי מכדי להיות לא מנוהל. צריך לראות ששואלים את השאלות הנכונות, ומתקדמים כל הזמן בלענות עליהן. חברות שמנהלות את מותג המעסיק שלהן, מצליחות לענות על השאלות הבאות:

״מה תגידו? למי? איך? איפה? וכיצד תעשו את זה לאורך זמן?״

אם אין לכם תשובות טובות לשאלות ״מה תגידו? למי? איך? איפה? וכיצד תעשו את זה לאורך זמן?״ ואתם רוצים לקפוץ למים אבל לא יודעים מאיפה להתחיל (או התחלתם אבל לא בטוחים שאתם בכיוון)  בניתי קורס שעונה בדיוק על השאלות האלו במיתוג מעסיק. קח אותי לעמוד הקורס>>>

 

נהנת מהמאמר? אשמח אם תשתפ/י אותו עם החברים :)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

רוצה שאעדכן אותך בפוסט הבא?

בניוזלטר אשלח לך עדכונים מקצועיים, מאמרים ופעילויות חדשות שלנו

סגירת תפריט

טיפים, עדכונים, תכנים והאירועים שיקחו את מיתוג המעסיק שלך צעד אחד קדימה

ישירות למייל שלך!

אני אשתמש בכתובת שלך רק בשביל תכנים רלוונטים, ותמיד תוכל/י להסיר את עצמך מהרשימה שלי